Kaip pramogauti rudenį?

Pasibeldus į kiemą rudeniui – padvelkia šiluma, gerumu, ramuma bei žinoma spalvų gausa. Ruduo kai kuriems tampa naujo gyvenimo pradžia, naujų galimybių, potyrių ar netikėtų atradimų laikotarpiu. Šiuo metų laiku ne vienas sugrįžta į savo kasdienines darbo ar mokslo rutinas, pradeda ruoštis artėjančiam žiemos sezonui.

Pasinėrus į kasdieniškumą, o kartais galbūt užplūdus ir melancholijos jausmui, daugelis pamiršta svarbiausią dalyką – tai patį save. To daryti tikrai nevertėtų, reikia atrasti laiko ir atsikvėpimui, sielos nuraminimui bei savo minčių išvalymui. Tam padaryti, yra keletas būdų, o vienas smagesnių – tai laikas skirtas pramogoms. Nors rudens sezonas ir asocijuojasi su darbymečiu, tačiau rudens pramogų pasirinkimų spektras tikrai nėra mažas! Ir štai keletas galimų variantų.

 

Pasiilgusiems saldumo

Darganotais rudens vakarais, nėra nieko puikiau kaip šiltas kavos ar arbatos puodelis, artimas žmogus šalia bei žinoma tirpstantis šokoladas burnoje. O tiems kas trokšta sužinoti apie šį gardumyną kiek daugiau, paragauti net keletą jo rūšių siūlome apsilankyti šokolado šou – degustacijoje dviem. Čia ne tik galėsite išgirsti nuostabių istorijų, sužinoti šokolado gaminimo paslapčių, bet ir pamatysite, kaip gimsta šokolado šedevrai, o pasigaminę juos ir patys, mėgausitės iki apsivalgymo! Taigi, atsiradus laisvai popietei, griebkite draugą už parankės ir susitikite su „AJ šokolado“ meistrais.

Ištroškusiems naujų potyrių

Rudenį kartkartėmis užplūstantį melancholijos jausmą daugelis mėgsta išlieti savo piešiniuose, dainose ar muzikos kūriniuose. Kiti mėgsta apsilankyti įvairiuose spektakliuose, parodose ar kine, nes kultūros bei meno pažinimas taip pat nuramina širdį. Tačiau jeigu pabodo tradicinis menas, siūlome apsilankyti pojūčių spektaklyje „Kodėl aš čia?“. Čia, kartu su kitais spektaklio dalyviais, pasitelkę savo visus pojūčius, išskyrus regą, mėginsite pajusti ir suvokti aplinką, neturėdami net 80% informacijos apie tikrovę, kurią suteikia būtent regėjimas. Liesdami, girdėdami ir užuosdami įvairiausius daiktus tamsoje, pasijusite taip, kaip jaučiasi regėjimo dovanos neturintys žmonės. Ar esate pasiryžę šiam iššūkiui? Jeigu taip, tuomet sutinkame „Naujajame teatre“.

Romantikos mylėtojams 

Kas gi geriau gali nuraminti, negu mylintis žmogus šalia? Jis visuomet pasiruošęs jums padėti, paguosti ar pasidalinti savo džiugiomis naujienomis. Todėl, juk smagu kartais pasibūti dviese, galbūt atrasti ką nors naujo ar netikėto. O jeigu norisi šiek tiek romantikos bei esate pamišę dėl nepakartojamo maisto skonio – siūlome išbandyti vakarienę tamsoje. Čia kartu su savo antrąją puse, aklinoje tamsoje, pasitelkę lytėjimo bei uoslės pojūčius mėginsite surasti savo stalo įrankius, į burną įsidėti galbūt jau ragauta ar dar niekada neregėtą patiekalą, kurio skonis gali skirtis vien dėl to, kad negalėsite jo matyti. Netikite, kad tamsoje suaštrėja kiti pojūčiai? Apsilankykite šioje vakarienėje ir garantuojame, kad įspūdžiai išliks ilgam! Tuomet, greičiausiai norėsite čia užsukti vėl ir vėl, o savo įspūdžiais pasidalinti ir su draugų kompanija.

Adrenalino fanatikams

Ne paslaptis, jog rudens sezono kai kurie laukia, būtent dėl artėjančių pasivažinėjimų keturračiais motociklais. Šiuo metu laiku, oras ir miško trasos pačios tinkamiausios ekstremaliems pasivažinėjimams. O jeigu dar ir lietus praeitą naktį palijo, tai galima linksmai pasitaškyti ir miško purvuose. Tačiau ar kada nors esate mėginę važinėtis elektriniu motociklu? Jeigu ne, tai būtent jį ir siūlome Jums išmėginti. Šis „Kuberg“ motociklas ne tik ypatingai greitas, galingas, bet ir manevringas. Su juo skrieti miško trasomis, yra itin smagus iššūkis visiems ekstremalaus pasivažinėjimo mėgėjams. Taigi, leiskitės į nuotykius kartu su elektriniu „Kuberg“ motociklu ir pajuskite nenumaldoma adrenalino bei laisvės pojūtį!

Nekantraujantiems sulaukti žiemos pramogų

Ruduo juk negali patikti kiekvienam. Kai kurie vos tik jam tik prasidėjus jau laukia žiemos sezono. Juk artėja gražiausiosios metų šventės, kiemą nukloja spindintis sniegas, na ir žinoma, visų laukia čiuožinėjimo bei slidinėjimo pramogos. Tačiau, tiems kas to sulaukti tiesiog negali, mes turime alternatyvą. Kviečiame užsukti į „Laisvalaikio dovanų“ slidinėjimo akademiją! Čia kiaurus metus, galite tobulinti savo slidinėjimo įgūdžius bet kokiu oru. Treniruotės vyksta ant specialaus silikonu dengto sukamojo kilimo, kuris veikia tarsi atvirkštinis bėgimo takelis. Apsilankius šioje akademijoje, Jūsų laukia 20-25min įvadinė treniruotė, o vėliau laisvas laikas. Taigi, jeigu ir Jūs nekantraujate slidinėti kalnuose ar norite jau dabar pradėti ruoštis žiemos sezonui, tai tikrai gera alternatyva!

Štai tokie tie mūsų rudeniniai pasiūlymai. Tikime, jog kiekvienas sau gali atrasti mylimą pramogą, tad svarbiausia yra nepamiršti kartkartėmis paskirti laiko ir sau pačiam. Taigi, linkime, jog per rudens sezoną pavyktų pasilepinti, o kartu su savimi pasiimti ir mylimą žmogų ar artimą bičiulį!

 

 

Comments

comments